יוני 2021

נמסטה וחודש יוני נעים לכולם,

"הבחירה היא המתמטיקה של החופש" ~ נורית זרחי

מסורת היוגה הינה מסורת רוחנית העוסקת, חוקרת ומתבוננת בסוגיית החופש. החופש להיות חופשי. החופש להיות אתה, עצמך, מהותך. בנתיב זה אנו פוסעים וכל הזמן נדרשים לבחירה. בחירה נכונה תהיה הנוסחה המתמטית לחופש פנימי, לשמחה, לסקרנות, לאומץ, לתשוקה, לעשייה ולאהבה.

זה אף פעם לא מה שקרה לנו. אלו לא חיינו. חיינו יהיו הדרך בה בחרנו לפגוש ולהיפגש עם כל מה שקרה לנו, קורה לנו, ועוד ייקרה...

החיים שלנו הם למעשה אוסף הבחירות שלנו. החיים עוסקים בבחירה. בכל רגע נתון ובכל נשימה. איך לראות, איך לחיות, מה לשנות, מה ללמוד ועד אין סוף. כשאני בוחרת את מה שאני בוחרת, אני תמיד חופשיה להיות – מי שאני. ובזה אני בוחרת. בלהמשיך להיות. בלהמשיך ללכת. בלהמשיך לחיות. לאן שהרוח תישא אותי. אולי זו המשמעות של אושר? אולי אושר הוא למעשה בחירה להיות מאושר? ואולי הדבר היחידי החשוב שנדרש הוא תמיד להיות בעבודה פנימית? בבחירה עצמית? בבחירה חופשית?

מאחלת לכולנו בחירה, חופש, אושר ותמיד הרבה עבודה.


קורס מורים לדרך היוגה

נפתחת ההרשמה לקורס מורים הבא שייפתח באוקטובר. מוזמנים לעיין, לשתף תלמידים וחברים נוספים, ולהצטרף למסע משותף של לימוד והעמקה

מפגש פתוח לכל המתעניינים יתקיים ביום רביעי ה25/8 בסטודיו בצהלה

לינק לקורס


 הגוף כמפה להבנת האדם:

קורס העמקה המבקש להתבונן בגוף כמפה להבנת האדם. כשהגוף מתגלה אפשר שחדל מלהסתיר את הרוח. בלימוד של הגוף והחופש בתוכו אנו לומדים כיצד ניתן להפוך אותו לכלי שהכי מתאים לרוח. 4 מפגשים במהלך חודש יוני באלהיוגה שרונה. ימי ראשון 11:30-13:30.

לינק לקורס


מורה ותלמיד במסורת היוגה:

מפגש שבת המבקש להדליק אור על סוגיית היחסים ובעיקר על יחסי מורה ותלמיד. יום שבת ה26/6 10:00-13:00 בסטודיו במושב "היוגב". הרשמה מראש.

לינק לריטריט


יחסים – מראה להתבוננות אחרת:

מפגש שבת מיוחד לכבוד ט"ו באב!!!

יום שבת 24/7 ט"ו באב 09:00-12:00 באלהיוגה שרונה. הרשמה מראש

לינק לריטריט


ריטריט יוגה ביוון בחג סוכות

נדמה שעבר זמן כה רב מאז שעלינו על טיסה, מאז שיצאנו מגבולות המדינה לחופשה, מאז שנסענו יחדיו לריטריט יוגה משותף בחו"ל, מאז שהיינו ונשמנו על איזה אי קסום, מאז שבאמת לקחנו לעצמינו זמן לעצמינו...  אז אחרי תקופה כל כך מטלטלת ומאתגרת שעברה על כולנו, אני מתרגשת לספר שבחג סוכות הקרוב אנחנו ממריאים ליוון למקום נדיר וקסום הנקרא Evia Silence לחמישה ימים של יוגה ורגיעה.

18-22/9 שבת עד רביעי. מספר המקומות מוגבל ל27 איש. הרשמה מראש.

לינק לריטריט


שיעורי הזום עדיין איתנו פעמיים בכל שבוע. ההקלטות זמינות לרכישה דרך האתר. מערכת השעות השבועית מעודכנת באתר. כמו כן כל הקורסים והסדנאות. אני זמינה באהבה לכל שאלה. 

שיהיה לנו חודש נפלא, עשייה טובה ובחירה נכונה.

אהבה לכל אחד ואחת, היכן שאתם, כפי שאתם.

שירלי