מרץ 2021

נמסטה לכולם וחודש מרץ מלבב ופורח.

"רגליים זוג, ידיים זוג וזוג עיניים.

אין להפריד בין שני האהובים.

כל הגדרה תחתוך חיים לשניים,

תוליד רק כינויים ריקים ושקרים."

(ג'לאל א-דין רומי)

החיים שלמים. החיים אהובים. החיים מוערכים. החיים חיים. ואילו אנחנו – בעלי אותם החיים, עסוקים כל כך בלא לראות אותם כך: שולחים חצים וחוצצים, מגדילים את הפערים, מעצימים את הנפרדות בתירוץ הצדקנות, חושבים עצמינו ליודעי כול, מצטיינים בלכפות דעתנו ולשפוט זולתנו. 

בואו ננסה להפסיק לחתוך דברים לשניים, לתת הגדרות שמפרידות, לתייג בצבעים, לשפוט אנשים, לכפות דעות או לנסות לשנות. ישנה עבורנו אפשרות לא רק להיות בעד או נגד, אלא אפשרות נוספת: לפעול מתוך אהבה. בואו פשוט ננסה לקבל, להבין שתמיד יהיו בעד ונגד, להכיל זאת, להתעלות מעל כל זאת ופשוט לאהוב.

דברים משמחים קורים בחודש מרץ ולאחריו:

*יום שבת 6/3 09:30-12:00 מפגש פרונטלי בבת ים.

מזמינה את כולם למפגש פנים אל פנים, לב אל לב, ללא הבדלי צבעים, או דעות, פשוט מפגש שיאפשר לכל אחד מאתנו להיפגש עם עצמו ולכולנו יחד להיפגש ובאמת להסתכל בעיניים ולומר שלום. עלות המפגש 100 ₪ בהרשמה מראש. הכתובת: אהוד קינמון 32 בת ים. מקווה לראותכם ולחבק באהבה. 

*נותרו עוד מספר מקומות לריטריט בבית לחם הגלילית בסוף החודש. מוזמנים להצטרף. 

*שיעורי הזום נמשכים. ההקלטות זמינות באתר.

*בשבוע האחרון של חודש מרץ (חול המועד פסח) לא יתקיימו שיעורים. אני יוצאת לחופשה קצרה.

*החל מחודש אפריל השיעורים הפרונטליים חוזרים לאלהיוגה בנמל בימי: שני, רביעי ושישי. את מסורת הזום אמשיך באהבה גם לאחר החזרה לאלהיוגה במתכונת מצומצמת יותר.

*נותר חדר אחרון פנוי לריטריט בבית אורן באפריל. כל הקודם זוכה. 

*והודעה משמחת לסיום: אנחנו יורדים לסיני!!! הגבול עתיד להיפתח בקרוב ואני כבר שריינתי לנו תאריך לסוף מאי לריטריט משותף במקום שהכי הכי התגעגענו אליו. כל הפרטים בהמשך.

שיהיה לנו חודש נפלא והכי חשוב – שנפעל מאהבה.

אהבה לכל אחד ואחת, היכן שאתם, כפי שהנכם.

שירלי