ינואר 2022

"תמיד אומרים שהזמן משנה דברים, אבל אתה בעצם צריך לשנות אותם בעצמך" (אנדי וורהול)

שנה אזרחית מבורכת לכולם

למילה שנה יש שתי משמעויות: שָנה מלשון לשנות – שינוי, לעשות את הדברים אחרת, ושְנה מלשון שינון, פעם שנייה, לחזור על אותו הדבר שוב. 

לכאורה מדובר בדבר והיפוכו, שני מושגים בעלי משמעויות שונות לחלוטין. אך למעשה שני התהליכים הללו משלימים זה את זה. הם מחזקים, מעצימים ובונים אדם ועולם טובים יותר.

כשאתה משנה, זה מצביע על כך שאתה חי, נפתח ומתפתח, רואה, חוקר, מעמיק, אמיץ דייך להיות כנה ולצעוד בגבורה את דרכך הייחודית. כשאתה משנה אתה משתנה באופן שמסיים את היותך שונה מעצמך. באופן שמשנה אותך שתהיה סוף סוף דומה למי שהנך. 

כשאתה משנן, אתה כמו מקבל תמיד את הזכות לחזור על הדבר, לומר את הדבר, לפגוש את הדבר, ובכל פעם זה יהיה מפגש אחר. השינון הוא כמו הזדמנות תמידית לרנסנס פנימי. כמו לידה מחדש. לידה רוחנית.

מברכת את כולנו, את עצמנו, את תוכנו, את דרכנו, את חיינו, בשנה של שינוי ושינון. נודה על הזכות לפתוח עוד שנה, שמעניקה לנו הזמנה להיות בתנועה ועבודה. נבקש להזמין אל השנה הזו עוד הקשבה, ראייה, אמונה ואהבה.


בחודש ינואר שתי סדנאות שבת

 

"ברגוע"

שבת ה-8/1 09:00-12:00 "ברגוע" אלהיוגה בשרונה.

ניפגש לשיח משותף ותרגול מעודן מתוך משאלה להיפגש עם עצמינו מבפנים ולהתקרב עוד טיפה אל הפנים. שהרי דרכים נוספות מובילות למקומות נוספים, ואם נסתכל על הדברים באופן שונה גם הדברים עליהם נסתכל יהיו שונים. למעשה יהיה זה המקום בו באמת נוכל לומר שאנחנו מתקדמים.

הרשמה מראש דרך אלהיוגה בשרונה.

לפרטים והרשמה

 

 

"הדרך לעמידות ידיים"

שבת ה-22/1 09:00-12:00 "הדרך לעמידות ידיים" בסטודיו Body Motion  באבן יהודה.

הסדנא היא קריאה לצאת למסע. אחלוק עמכם את כל מה שחוויתי ועדיין חווה על עצמי כמלמד, מאפשר ומעצים. עבודה שיש בה למידה מדהימה, חוויה חזקה ושיעור ענק לחיים. כל אחד מוזמן לקחת מסדנא זו מה שמתחבר ומדבר אליו ויכול לתמוך בו בתרגול הדרך לעמידות ידיים.

הרשמה מראש דרך סטודיו Body Motion.

לפרטים והרשמה

 


מוזמנים להצטרף להרצאות עם חיים שוסטר במסגרת הקורס מורים:

חיים שוסטר - מומחה לדתות ותרבויות של המזרח הרחוק, ממייסדי החברה הגיאוגרפית, חוקר ארץ ועולם, מי שחווה לעומק את תורות הזן, ישב הקשיב והרהר עם נזירים ונזירות במנזרים בודהיסטים, צעד ברגל חודשים בהרי ההימלאיה, פגש את הדלאי למה, הלך, טיפס, התנשף, שתק, התבונן, ישב, השתאה, רעד מקור, נצרב בשמש, צחק, ובעיקר התרגש. 

במסגרת קורס מורים שנה ב', חיים יגיע לשלוש הרצאות: 11/1, 8/2, 8/3 

ימי שלישי 13:30-15:30 בסוזן דלל

מחיר ל3 הרצאות: ₪150  
להרצאה בודדת: ₪60 

מוזמנים בשמחה.

לפרטים והרשמה


שמחה סוף סוף לעדכן אתכם בריטריטים הצפויים השנה:

18,19/3 שישי שבת "יער המאכל"  בית לחם הגלילית.

​28-30/4 חמישי עד שבת מנד'ומה אירוח מדברי מצפה רמון.

26-28/5 חמישי עד שבת נוף צוקים בערבה.

9-12/11 רביעי עד שבת אקווה סאן סיני.

פרטים נוספים לגבי כל הסדנאות בהמשך...

לכל הסדנאות


החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלעשות תכניות אחרות (ג'ון לנון)

אז בואו לא נעשה תכניות מרחיקות לכת, בוא באמת ננצל את הזמן כדי באמת לחיות פה. לחיות כעצמינו. לחיות את עצמנו. לחיות חיים ראויים, שלמים, אוהבים ונכונים.

שנה של שינוי ושינון לכולם.

אהבה אין סופית, לכל אחת ולכל אחד.

שירלי.