ריטריט אביבי ופורח לכבוד חג חרותנו

רגע לפני ליל הסדר, רגע לפני החג בו השיח הוא על המעבר מעבדות לחירות, על היציאה ממה שמצר עלינו אל עבר מה שמוציא אותנו לחופשי, על הניקיון הפנימי מכל מה שהחמיץ בתוכנו, על המכות שלעיתים פוקדות את חיינו, על השאלות אותן חשוב שנשאל את עצמנו, על כל מה שהשתנה ועוד ישתנה.... רגע לפני כל אלו, אנחנו יוצאים ליומיים אביביים ומיוחדים למקום קסום ומעורר השראה בגליל, שעה וחצי נסיעה מתל אביב.

ניצן ויולי, בעלי המקום, ביקשו ליצור פיסת גן-עדן ואכן הצליחו!!!

בבית לחם הגלילית הקימו יולי וניצן מתחם אירוח לסדנאות שממש בפתח דלתו מתפרש לו יער מאכל בו הם מטפחים כ13 דונם של צמחי מאכל, צמחי מרפא, צל, נוי, עצים מרשימים, בריכה אקולוגית לשכשך בה, בעלי-חיים לאהוב ולהתפעל מהם. 

המשאלה שלהם: שיהיה מקום נעים ומקיים, שיהווה אבן שואבת למפגשים טובים בין אנשים, שייתן גג ליוזמות מבורכות ותרבות מקומית, שיהווה מרכז למידה לחקלאות בת-קיימא למתעניינים, שייצר תעסוקה, מרפא ונחמה לעובדי הכפיים בו, שייתן פרי וירק לעמלים סביבו ולדורשי שלומו, שיבריא את האדמה ויהווה מערכת אקולוגית חיה ושמחה, שיעורר השראה, שיעשה נעים בלב.

ביומיים שלפנינו נתרגל, נשוחח, נלמד, נשאל, נהנה מחברה טובה ומאוכל טבעוני, טרי, מקומי ומשובח. ברוח החג, נניח לפנינו את המושג חופש מתוך כוונה להעמיק את המשמעות, את דרך הביטוי ביום יומיות, את ראיית החיים והדברים ומעל הכל את האפשרות למפגש עם העצמי.

פרטים חשובים

מתי: 25,26/3 חמישי-שישי

איפה: "יער המאכל" בית לחם הגלילית.

כמה: 600 ₪ 

במקום: סטודיו מדהים ומרווח, בצמוד אליו סלון גדול ומשותף עם ספות ושולחנות, מטבח מאובזר לחלוטין, מרפסת דק מקסימה הפונה לבריכה האקולוגית (בה אפשר להשתכשך), שירותים ומקלחות אקולוגיים חדישים ונקיים, מקום מסודר למדורה בלילה.
הלינה הינה לינה משותפת בחלל הסטודיו על גבי מזרונים אותם מספק המקום.
3 ארוחות אורגניות טבעוניות\צמחוניות שמכין עבורנו צוות מקומי.
וכמובן היוגה וכל מה שהרוח תביא…

להרשמה, פרטים נוספים ולכל שאלה: 052-5777231

מוזמנים באהבה.

נמסטה, שירלי.

"יש בן חורין שרוחו רוח של עבד, ויש עבד שרוחו מלאה חירות; הנאמן לעצמיותו – בן חורין הוא, ומי שכל חייו הם רק במה שטוב ויפה בעיני אחרים – עבד הוא" (הרב קוק)

 

 

להרשמה ולשאלות נוספות

השיעורים הקבועים מתקיימים בת"א
שיעורים פרטיים אפשריים בת"א ובסביבתה.
אשמח מאוד לפגוש כל אחד ואחת מכם
ולהיות יחד איתכם חלק מהדרך
..לגבי שאלות והרהורים ולקבלת פרטים נוספים אנא מלאו את הטופס
נמסטה,
שירלי

טלפון: 052-5777231
אימייל: [email protected]
    אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA ומדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל חלים עליה