סדנת סופ"ש של יוגה ופילוסופיה במצפה השלום

אביב. עונת פריחה והתחדשות. עונה של צמיחה והתפתחות. כל עונה היא קסומה והיופי טמון בה.

מוזמנים באהבה להצטרף אלינו לסופ"ש אביבי: יוגה, מדיטציה, פראנאיאמה, שיחות ברוח היוגה והמפגש עם החיים עצמם, ארוחות צמחוניות/טבעוניות נפלאות, זמן לנוח ולהניח, זמן להעמיק, להיזכר, להיות, להביא, ולשחרר...

מצפה השלום שוכן על שפת מצוק בזלת גבוה בדרום רמת הגולן, משקיף לנוף פנורמי עוצר נשימה: מפסגות החרמון, הרי הגליל, מצוק ארבל, פסגת התבור, שדות עמק הירדן, וכמובן הכנרת הפרושה במלוא תפארתה.

בלב הנוף הקסום הזה הוקם הכפר "מצפה השלום" ובו בקתות עץ פסטורליות בסגנון אירופאי, חדרי סטודיו ו"רוח על המים" חוויה מיוחדת של ציפה בבריכות טבעיות החצובות במערה למול הנוף.

במרחב הקסום הזה ניפגש. נפרוס מזרון. נתרגל יחד ונחקור את עצמנו דרך הגוף, ההכרה והרוח שהיוגה מביאה עימה ומשנה את המבט אל המציאות וכל החומרים המצויים בה.

זמן זה הוא מתנה. הוא רצף רגעים של מנוחה שקטה ועבודה עמוקה. ננסה להניח ביננו ומתוכנו חומרים שהחיים מביאים עימם ובהם אנו נוגעים כל יום בעודנו מהלכים. המפגש היה ונשאר עם עצמנו לפני הכול. בהמשך עם כל המצבים. שם טמון השינוי הגדול. כל המתנות כבר קיימות בפנים.

 

איפה ומתי?

מצפה השלום – כפר חרוב. 26/3-28/3 חמישי עד שבת. לאתר המלון

 

כמה ואיך?

1590 ₪ לאדם בחדר זוגי בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה28/2

1690 ₪ לאדם בחדר זוגי לאחר ה28/2

יש לשלם 400 ₪ דמי הרשמה מראש. יתרת התשלום עד לתאריך ה14/3.

תנאי ביטול- המקדמה מבטיחה את מקומכם ואינה תוחזר במקרה של ביטול. ביטול של עד כשבועיים לפני מועד הסדנא

החזר של 50% מתשלום הסדנא. ביטול פחות משבועיים ללא החזר.

 

*למעוניינים בחוויה "רוח על המים" – תוספת של 190 ₪ בהזמנה מראש עד שבועיים לפני תאריך הסדנא.

**קיום הסדנה מותנה במינימום משתתפים, בהרשמה ובתשלום מראש.

 

ברגע שהבנו שלא הבנו מתחילה העבודה. אושר, אהבה, שמחה, חופש, הצלחה, הגשמה ועוד אינם תוצאה או מטרה. הם דרך והרבה עבודה. כל מבט שנפנה פנימה חזרה משנה מציאות ומשם המציאות משתנה. כל אלו ועוד אינם פסגות שיש להגיע או לכבוש. הם אבנים לאורך השביל ונמצאים לידינו בכל רגע נתון. יש לגעת בהם, לחקור, להתבונן, להפוך... רק כך יהיו הם מונחים בכף ידינו וחלק מאתנו. יוגה היא בסה"כ שביל ללכת בו וכל מצבי החיים הם בסה"כ פרחים בשולי הדרך. מבקשים שנתבונן בהם...

 

להרשמה: 052-5777231 או במייל [email protected]

 

אשמח שתצטרפו באהבה גדולה.

 

 

הרשמה

מרץ 26 @ 15:00 — מרץ 28 @ 13:00
15:00 — 13:00

מצפה השלום