קורס חדש - Vinyasa Props

שימוש באביזרים מזוהה לרוב עם תרגול האיינגר יוגה. אך אין זה המקרה.... אביזרים יכולים להיות שימוש נלווה ונהדר, תומך ותורם, מאפשר ומעצים גם במסגרת תרגול האשטנגה והויניאסה.

 

מטרת המפגשים הינה להתאים ולהנגיש את השימוש באביזרים כגון קוביות, רצועות, קיר וכיסא בתרגול הויניאסה שלנו וזאת על מנת לאפשר תנוחות ומעברים רבים בעזרתם. בתרגול הויניאסה האביזרים הם נלווים, באים לביקור קצר אך מעצים שבסיומו אנו נפרדים מהם, לרגע לא תלויים בהם, נעזרים בהם כדי ללמוד ולהתנסות, להיזכר ולחשוף, אך בסיום השימוש מחזירים למקום וחוזרים עם עצמנו והגוף אל המזרון. אביזרים הם דבר נפלא אם אנו יודעים ומבינים כיצד לעשות בהם שימוש חכם ונבון, שקט ולא תלוי בדבר.

 

בקורס ניפגש עם עצמנו ועימם. נחווה ונתרגל דרכים שונות, יצירתיות ומגוונות כיצד להכניסם לתוך התרגול ובעזרתם להתנסות בעומק נוסף במפגש עם התנוחות ועם עצמנו.

 

כל מפגש יכלול תרגול דינמי בזרימה יחד עם הקוביות, הרצועות, הקיר והכיסא. בעזרתם נגלה אפשרויות רבות ונוספות אליהן ניתן להגיע ולאפשר רובד נוסף ועמוק בתוך חווית התרגול.

 

הקורס פתוח לכולם: מתרגלים הרוצים להעמיק, מורים המעוניינים להוסיף להוראה את התמיכה של האביזרים, ולכל מי שסקרן בתוכו להיפגש עם העבודה הזו ולהתקדם אל עבר עצמו.

 

עלות הקורס: 460 ₪ (בהרשמה מראש)

ימים ושעות: ימי ראשון 12:15-14:15

7/7, 14/7, 21/7, 28/7

 

 

 

הרשמה

יולי 7 @ 12:15
12:15 — 14:15

אלהיוגה