ריטריט סופ"ש של יוגה ופילוסופיה במדבר

 

אומרים שהדממה היא שפת האלוהים. כל היתר הוא פשוט תרגום גרוע...

 

תקופה מעניינת עברה על כולנו, תקופה אחרת, תקופה בה התכנסנו איש ואישה אל ביתו הוא, שינויים שהתבקשנו לפעול על פיהם, ריחוקים והסגרים, תקופה בה חזרנו הביתה ואולי אפילו זכינו לכמה רגעי חסד ושקט, אולי מידי פעם התמסרנו לדממה והסכמנו פשוט לשהות במרווחים...

 

כעת שאפשרי, מתאפשר ומעבר להכל מתבקש – אני שמחה מאוד לספר שבספטמבר הקרוב נצא יחד אל המקום בו הדממה היא הנוף המרכזי והמרווחים פשוט קורים.

 

נתארח ב"נוף צוקים" מקום קסום בלב המדבר.

 

בנוף צוקים 12 בקתות אבן מרהיבות הקרויות על שם נחלי המדבר. הבקתות ממוקמות על הגבעות ומשתלבות עם הסביבה המדברית באופן מושלם.

 

כל הבקתות ממוזגות ומאפשרות שהייה נעימה לאורך כל השנה, בכל בקתה ג'קוזי מפנק הצופה אל הנוף הפתוח, פינה ישיבה חיצונית, ערסל ופינה מסודרת לפוייקה ומדורה. בבקתות עצמן סלון מרווח ומזמין, מטבח מאובזר, שתייה קרה וחמה, מכונת אספרסו, בירות מקומיות במקרר, חדר שינה עם מיטה זוגית או מיטות נפרדות והכל תוך הקפדה מלאה על הניקיון והנוחות. הבקתות נבדלות בנופן אך זהות בתכולתן ובעיצובן. כל בקתה מרוחקת האחת מהשנייה מה שמאפשר עוד מרווח ומרחב, שקט נוסף ופרטיות מלאה.

 

לצד 12 הבקתות הפרטיות נמצאים שני מתחמי התכנסות משותפים:

 

מרכז מדבר לשלום - אל מול נופי ההרים והוואדי, על ראש הגבעה, ממוקם מתחם הסדנאות והריטריטים. שם נתרגל בשעות הבוקר ואחה"צ. 

 

בריכת נעמה - מצננת ומרגיעה בקיץ החם, יושבת תחת כיפת השמיים זרועי הכוכבים. לצידה מתחם הקבלה והחלל אשר בו נאכל את ארוחות הבוקר והערב.

 

אם תטיילו במתחם תגלו בוסתן פירות מאכל, פינות ישיבה ותצפיות למדבר… להשלמת חופשה מרגיעה ישנו יורט טיפולים ואופני הרים אשר ניתן להשאיל כדי לצאת לחוות ולטייל במדבר.

 

לפנינו סופ"ש מרגיע, מעמיק ודומם, מלא במרחבים לפגוש במרווחים, והרבה הרבה שקט וחופש לפגוש מהחוץ ומבפנים.

 

הריטריט כולל 4 תרגולי העמקה משולבים בשיח משותף על היוגה, החיים, הדממה והתרגומים. ארוחות בוקר וערב עשירות ומזינות על בסיס צמחוני/טבעוני והחופש שרק אתם תאפשרו לעצמכם.

 

 

 

 

 

פרטים חשובים:

 

מתי: 10-12/9 חמישי-שבת.

 

איפה: נוף צוקים בערבה.

 

עלות: 2185 ₪ בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה10/8 לאחר תאריך זה 2285 ₪ .

 

דמי הרשמה ע"ס 500 ₪ על מנת להבטיח מקומכם. היתרה עד כשבוע לפני תאריך הסדנא. 

*דמי ההרשמה אינם מוחזרים במקרה של ביטול.

 

הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.

 

להרשמה, פרטים נוספים ולכל שאלה: 052-5777231

 

מוזמנים באהבה רבה.

שירלי.

 

 

 

להרשמה

10 בספטמבר — 12 בספטמבר
16:00 — 12:00

נוף צוקים