קורס העמקה שנתי בדרך היוגה

אני מתבוננת על הדרך, על דרכי, על דרך רבים ההולכים דרך, על מורים המסיימים דרך של קורס מורים או מסגרת, על תלמידים ההולכים זה זמן מה כבר כברת דרך... בלב כולנו משאלה תמידית להעמיק, לשאול, לחקור, לפגוש בעוד, להיפגש בפנים. משאלה זו פועמת בתוכי, להציע מציידתי, להציע מרחב שבועי שנתי בו נוכל יחד לצלול ולהביט. הרי הדבר אליו אנו מביטים הוא אין סופי, מסקרן, מרגש, מחזיר ומפגיש. כל רגע נוסף משהו לחלוק, משהו לשתף, שאלה לשאול, עוד היבט לתרגל... ההודיה לכל אלו ועוד הולידה רצון אמיתי ופנימי לחלוק, ללמוד, להציע מהצידה שאותי מלווה בדרכי, להתבונן יחד על חוכמתה של דרך היוגה שמהותה אמת וחופש, יצירה ולידה מחודשת.

 

קורס העמקה שנתי בדרך היוגה!

 

קורס העמקה שנתי בדרך היוגה, בדרך החיים. לאחר ארבעה מחזורים של קורסי העמקה עולה פנימה המשאלה לאפשר קורס ממושך יותר בו נבקש להעמיק עוד בתרגול היוגה, ברוח היוגה ובחיבור של היוגה אל החיים עצמם.  

 

זוהי הזמנה פתוחה לחקירה, התנסות, העמקה, שיח, עבודה של הגוף ומסע אל תוך הרוח, מפגש עם החיים וכל השפע שהם פורסים לפנינו וחזרה הביתה אל תוך עצמינו, עצמיותנו. הקורס מיועד לכל מי שדלתו פתוחה לחקירה והעמקה, לכל מי שמבקש לראות את התנועה כחיים והחיים כתנועה. 

 

הקורס ייחל ב3/9 למשך של 35 מפגשים שבועיים בני שלוש שעות כל אחד. 

 

בכל מפגש נקדיש שעתיים וחצי לישיבה, נשימה, ולתרגול שיתמקד במגוון נרחב של נושאים: פירוק ובנייה מחדש של הסדרה הראשונה והשנייה באשטנגה, מאלהיוגה ומעברים, עבודת מפרקים ואנטומיה של חגורת הכתפיים והידיים, עמידות ידיים, עבודה על רקמות החיבור (פשייה), תרגולים לחקירה והבנת נושאי גוף שונים, נגיעות בסדרות מתקדמות, יין יוגה, תאי יוגה, יוגה בזוגות, אומנות התמיכה במגע ובמילה, עבודה עם אביזרים, מייסור סטייל, True flexibility, Viniyasa therapy, Float, Ashtanga yoga deepening, Viniyasa evolution , גוף נפש, גישות להוראה, בנדות ומודרות, חיזוק וגמישות, תנועה ותנועתיות, טבע ואלמנטים ועוד ועוד....

 

בחלק האחרון של כל מפגש ננסה להדליק אור נוסף ולאפשר שיח משותף סביב נושא מתוך מסורת היוגה ובעיקר מתוך מסורת החיים והיום יום שאותו אנו חיים: דרך טקסטים וכתבים עתיקים וחדשים, הרהורים, שאלות שעולות מתוכנו, סוגיות איתן אנו נפגשים ופוגשים, תהיות, אתגרים, מערכות יחסים וכל מה שנביא מתוך החיים. המשאלה היא אחת: שהתשוקה לעצמי תוביל, תזכיר ותחזיר.

 

 

פרטים חשובים:

 

מתי: ימי שלישי 11:00-14:00 

 

איפה: yogamind  קפלנסקי 20 גבעתיים.

 

עלות הקורס: 5,900 ₪ (ניתן לשלם עד 10 תשלומים)

 

תאריכי הקורס: החל מה3/9 ועד ל23/6 למשך 35 מפגשים.

 

להרשמה ופרטים נוספים: 052-5777231 / [email protected]

 

 

ספטמבר 3 @ 11:00
11:00 — 14:00

Yogamind